Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Sepet Modelleri

Örgü Sepet Modelleri 

El emeği ve el örgüsü ile yapılan ürün ve parçalara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan örgü, el emeği ürünlerin yanı sıra her geçen gün bu model ve örneklere yenileri eklenmektedir. Bir dönem el örgüsü ve el emeği ürünlerin modası geçti gibi tabirler kullanılmış olsa da örgü ve el emeği parçalar hak ettikleri değeri yeniden kazanmıştır.

El örgüsü ile yapılan ürünlere örgü sepetler de eklenmiştir. Örgü sepetler ev dekorunda kullanılan ve çeşitli ihtiyaçlarınız içinde hem şık hem de kullanışlı olan parçalar arasında yer almaktadır. Örgü sepet modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kalın hasır tarzı iplikler ile örülen sepetler olduğu gibi aynı zamanda da penye iplikler ile örülen birçok sepet modeli bulunmaktadır.

Örgü sepetleri isterseniz mutfaklarınızda meyve sepeti olarak kullanabilir veya masanız için şık bir ekmeklik yapabilirsiniz. Aynı zamanda da banyolarınızda havlularınızı sergileyebilir veya sabunlarınızı, bakım ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz. Birçok model ve örnek için sitemizde bulunan resimleri inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.