Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Bebek Battaniyesi Örnekleri

Örgü Bebek Battaniyesi Örnekleri

Kışın en güzel zamanı örgü yaparak geçirmek değil midir? Eğer henüz bu konuda tecrübe kazanmadıysanız bu fotoğraf galerisi size çok fikir verecektir. Örgü bebek battaniye örnekleri arasından en beğendiklerinizi gözünüze kestirin. İsterseniz sipariş vererek satın almanız da mümkün. Ya da bu modelleri birebir uygulamanız da. Yaz ve kış için modeller size çok fikir verecektir. Aynı zaman kız ve erkek modelleri ayrı ayrı değerlendirmenize sunduk.

İsterseniz unisex tercih edeceğiniz modellerde bulunmakta. Kullanım alanı olarak da tercih edebileceğiniz örnekler mevcut. Puset ya da beşik için yeni doğan bebek battaniyeleri boy ve battaniye ağırlığına göre değişmelidir. Yine de aynı şekilde yatak ’ta ya da koltuk üstünde kullanmak istedikleriniz de boyu ve yün kalitesi farklı olmalı. Bu açıdan bulabileceğiniz farklı modelleri temin etmeniz için galeride paylaşımda bulunduk.

Örgü bebek battaniye örnekleri arasında sevimli, sımsıcak etkiler veren modellerin yanında klasik ve her zaman kullanıma uygun olanlarda bulunmakta. Eğer bebeğiniz ile misafirliğe gidiyorsanız güzel pembe yanaklarına ahenk katacak şık modelleri de burada bulabilirsiniz. Sade, abiye, gündelik, eğlenceli örnekleri örgü bebek battaniye için seçenekleri çoğaltmaktadır. En yeni bebek battaniye modellerini burada görmeniz mümkün.

Kendinden desenli örgü şekli de ayrıca hiçbir şey yapmadan sade ama havalı bir model çıkartmanıza yarayacaktır. Bu tarz kullanımlar içinde bebek battaniye modelleri buradan temin edebilirsiniz. Süslü ve farklı olmasını mı istiyorsanız; desenli kare örgü ile motifli birleştirilen modeller, hayvan desenli olanları, kurdele ve inci ile ayrıca güzelleştirilenlerin hepsini bu bölümde incelemeniz mümkün. Tığ için ayrı modellerin yanında bu galeride şiş bebek battaniye modelleri de bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.