Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

En Yeni Örgü Atkı ve Bere Modelleri

06.01.2017
950

En Yeni Örgü Atkı ve Bere Modelleri

Kış aylarında ve soğuk havalarda vazgeçilmezimiz olan atkı ve bere modelleri bu yıl yepyeni modelleri ile beğeni topluyor. En yeni örgü atkı ve bere modelleri vitrinlerdeki yerlerini çoktan aldılar. Soğuktan ve hasta olmaktan korunmak için kış aylarında sıkı sıkı giyiniriz. Kış aylarında en çok kullandığımız giysiler arasında örgü atkı ve beredir. Örgü atkı ve bere modelleri de her yıl değişiklik değişiklik gösterir.

En yeni örgü atkı ve bere modelleri üçlü kombinlerle de çok şık tasarlanmış. Atkılarda bu yıl boyunluk tipinde olanlar ve çok renkli püsküllü bere modelleri aynı hareketle bere ve eldivenlerde kullanılarak takım yapılmış. En yeni örgü atkı ve bere modelleri özellikle canlı renklerde çok beğeni kazanıyor bu yıl. Uçuk maviler, sarı, canlı yeşil ve turuncu tonlar en yeni örgü atkı ve bere modelleri arasında.

Atkı ve berelerde ponponlar yine moda ayrıca püsküller ve işlemeler ile pullarla süslenmiş atkı modelleri de farklı zevklere hitap etmekte. Gençler genellikle püsküllü ve ponponlu modelleri tercih ediyor. Daha orta yaş ise düz ve nakışlı, işlemeli modeller ile pullu, simli örgü atkı modelleri tercih ediyor. En yeni örgü atkı ve bere modelleri simli modellerle çok gözde bu yıl. Gece gezmelerinde pul ve simli atkı ve bere modelleri rahatlıkla kullanılabilir.

En yeni örgü atkı ve bere modelleri eldiven ile kombinlendi. Özellikle uzun eldivenler ve parmaksız eldiven modelleri ayrı bir hava vermekte.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.