Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Pike Takımı

El Örgüsü Pike Takımı

Çeyiz sandukalarında yeri olan el örgüsü işler arasında olmazsa olmazlar vardır. Aynen el örgüsü pike takımı için olduğu gibi…Bugün eski ve nostaljiye bir geri vites yapıyoruz ve günümüzde moda olmaya başlayan el örgüsü pike takımları modellerinden sunuş yapacağız.

Bu işler öncelikle artık sadece çeyiz sandıklarında durmuyor. Artık günümüzde birçok kadın seçenekleri arasında bu takımları da tercih ediyor. Evdeki odalara tamamen farklılık katan bu işler için neler yapabileceğinizi bu bölümde göreceksiniz. Çokça örneği bir arada görmemiz mümkün olacak.

Pike takımları için uygun dantel türlerini ve örneklerini bu bölümde göreceksiniz. El emeği işlerde uzun vadeli kullanımlar için özenli olunuyor. Sağlıklı ip kullanımı ve örtü tipleri yıkama esnasında deformasyon olmamasını da sağlıyor.

Yatak odalarında kullanılan el örgüsü pike takımı için aynı zamanda renkli kullanımlarda yapabilirsiniz. Bu kullanımlar size ev dekorunuzda ahenk oluşturacaktır. Modern ve stil kullanımlar da aynı zamanda pike takımları içinde güzel duruyor. El örgüsü pike takımları içinde tığ işi motifler elbette oldukça popüler kullanımlar içinde yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.