Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Çanta Modelleri

El Örgüsü Çanta Modelleri

Bayanların kombinelerinin en önemli parçalarından biri hiç şüphesiz ki çantalardır. Çantaların hazır olarak satılanları olduğu gibi el örgüsü ile yapılan model ve örnekleri de bulunmaktadır. Özellikle de son zamanlarda el örgüsüne verilen değerin artması ile beraber giyim sektöründe örgü sıklıkla kullanıl aya ve tercih edilmeye başlamıştır. Bununla beraber değişen moda akımlarına, gelişen iplik türlerine uygun yeni örgü modelleri de ortaya çıkmıştır.

El işi örgü çanta yapımı aslında sandığınız kadar zor değildir. El becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak oldukça şık ve farklı çantalar elde edebilirsiniz. Küçük el çanta modelleri olduğu gibi aynı zamanda daha büyük el çantası modelleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra el örgüsü sırt çanta modelleri de vardır. Aynı zamanda özel günlerde kullanmak için portföy tipi çantalar da örebilirsiniz.

El örgüsü çanta modelleri arasında tek parça halinde örülen modeller olduğu gibi aynı zamanda parçaların veya motiflerin birleştirilerek yapıldığı çanta modelleri de bulunmaktadır. Eğer bütün olarak örmek size zor geliyorsa parçaların veya motiflerin birleşmesi ile yapılan çanta modellerini tercih ederek örebilirsiniz. Motiflerin birleşmesi ile yapılan çantalar ikiden fazla rengin bir arada kullanarak yapılmakta ve daha çok günlük kullanım tipi çantalar elde edilmektedir.

El örgüsü çantaları kendiniz için yapabileceğiniz gibi aynı zamanda çocuklarınız içinde örebilirsiniz. Yetişkin çantalarını daha küçük motifli ve boyutlu örerek çocuğunuz için şık ve güzel çantalar elde edebilirsiniz.

Değişik örgü çanta modelleri arıyorsanız sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Son zamanlarda yapılan el örgüsü çantalarda daha çok beyaz, krem, turkuaz, kahve tonları, siyah, bej, toprak tonları tercih edilmektedir. Ancak siz öreceğiniz çanta modelini seçtikten sonra renklerini kendi zevkinize ve tarzınıza göre belirleyebilirsiniz. İster tek renk düz şekilde örebilir, dilerseniz de birden fazla rengi bir arada kullanarak daha renkli bir çanta elde edebilirsiniz. İsterseniz şiş ile örülen çantaları tercih edebilir, dilerseniz de tığ işi ile yapılan el örgüsü çanta modellerini tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.