Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Bolero Modelleri

El Örgüsü Bolero Modelleri

Her mevsim yün örgüler ellerden düşmesin! Yetenekli bayanlar bu sloganla yola çıkarak sizlere bugün farklı bir örgü tipi ile tanıştırmak istiyorum. El örgüsü bolero modelleri hakkında sizin de fikriniz olmasını arzu ediyorum.

Bu bölümde özellikle tığ ve şiş ile yapılan el örgüsü bolero örneklerinden bahsetmek istiyorum. Hanımlar bu bölümde kullanım olarak birbirinden farklı örnekler var. Bolero kalitesini ve yapısını siz belirlemeniz için sık sık farklı dokuda modeller seçtim.

Kış, sonbahar, ilkbahar ve yaz için kullanımlarda olacaktır. Ancak gündelik, spor ve özel günler içinde kullanabileceğiniz bolero kadın örgü modelleri de olacaktır. Bolero bir İspanyol tarzı giyim türüdür.

Genellikle İspanyol kökenli bir kelimeden türevinden gelmektedir. Giysi olarak ceket kullanımını matador üzerinde görürüz. Bu yolla hareket eden moda tasarım uzmanları bir süre sonra hanımlar için güzel kullanımlara sunmuşlardır.

El örgüsü bolero için dantel kullanımlar ve tığ işi örgü modelleri de güzel bir kullanım oluşturacaktır. Yelek modeli şeklinde olan, ceket şeklinde olanlar, hırka görünümde olanlar, bluz gibi giyilen bolerolar gibi birçok farklı modeli aynı bölümde sizinle paylaşıyor olacağım.

El örgüsü bolero modelleri tığ işi ile yün ya da pamuk kullanımda uygulamalar da yapabilirsiniz. Ayrıca arzunuza göre daha önce ördüğünüz ancak bir türlü kullanılmayan dantel modellerinizi de bolero şekline dönüştürebileceksiniz. Birkaç detayı bir araya getirerek örgü bolero şekline gelebilecek çalışmalar da bu kısımda yer alıyor.

Bu kullanımlar yaz ve ilkbahar günleri içinde nefis bir etki bırakıyor. O yüzden her türlü kıyafetin üzerine kullanımı mevcut olacaktır. El örgüsü bolero modelleri için kullanılan örgü örnekleri ise; kalbur örneği, yonca modeli, şemsiye modelleri de sık kullanılıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.