Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Bluz Modelleri

El Örgüsü Bluz Modelleri

Sevgili hanımlar, bugün sizlere bahar esintisi tadında bir konu işleyeceğim. Sizin de ilginizi çekeceğinizden eminim. El örgüsü bluz modelleri hakkında bu galeri bölümünde bazı paylaşımlar yapacağım. Fotoğraf galerisi size geniz fikir verecektir.

Bu sene de oldukça popüler olan el örgüsü bluz çeşitleri arasında birbirinden güzel ve farklı modeller ile karşılaşacaksınız. Aslında bu tarz örgü bluzlar için öncelikler akla ilkbahar ve yaz geliyor ancak kış dönemi için de farklı kullanımları sizlere tanıştırmaktan mutluluk duyacağım. El beceri yatkınlığı olan hanımlar eminim bir an önce bu birbirinden güzel modellere başlamak için can atacaklar. Oldukça da haklısınız.

Ben şimdiden birkaçı için fikir edindim bile. Eğer sizin de farklı önerileriniz olursa paylaşım kısmında benimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaşımlarınızı herkese sunalım. Yaratıcılığınıza bu vesile ile tanıklık edelim. Sevgili hanımlar örgü işi vazgeçilmezi bir kaynak aslında. Evet ben açıkçası kaynak olarak görüyorum çünkü ne istesek yapabiliriz. Artık piyasa da moda olan örgü tekstil bu yollar önceden hâkim olabiliriz.

En yeni trendler el örgüsü bluz takımları için güzel örnekleri aynı anda sıralıyorum. Renkler konusunda kendinizi kısıtlamayın. Uygun yün ve ip çeşitleri size kendi tarzınızı ve modellerinizi üretmek için yardımcı olacaktır. El örgüsü bluz modelleri arasında çiçek ve bitki motifli el işlemeleri oldukça popülerdir.

Aynı zamanda bluz tarzı olarak yeni modanın en güzel hallerinizi sizin için yakaladım. Genellikle tığ kullanarak yapılması dışında arzu eden hanımlar şiş kullanarak da bu bluz örgü örneklerinden birer parça çıkartabilirler. En beğendiklerinizi kendiniz için yapmaya başlayın. Yaka ve kol kısımlarını nasıl arzu ederseniz bu galeride bulunanlar gibi uygulayabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.