Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Bebek Şapka Modelleri

El Örgüsü Bebek Şapka Modelleri

Sevgili hanımlar, bu bölümde el örgüsü bebek şapkası modelleri resimli anlatımları ile size eşlik edeceğim. Üstelik büyük bir de keyif alacağım. Dünyadaki en sevimli insanoğlu olan minik kalplere güzel el örgüsü bebek şapkaları için örnekler ve modeller sunacağım.

Seçtiğim bebek şapka modelleri arasında birbirinden güzel ve farklı en yeni örgü bebek şapkaları yer alıyor. Bu açıdan sizlere bir farkındalık oluşturacaktır. Piyasa da bulunan örgü şapka modellerinin üstünde örnekler ile karşılaşmanız da mümkün.

Arzu eden hanımlar isterseniz beğendiğiniz modeller hakkında benimle iletişime ayrıca girebilirsiniz. Bebek şapkaları arasında bere tarzında olanlarda oldukça rövanşta, bu açıdan galeri size güzel fikirler verecektir.

Hem boyun hem de başı muhafaza eden bir örnek şapka bebek modelleri de bu bölümde yer alıyor. Ayrıca bere tarzında olanlar için adına pıtırcık örneği denilen örgü modeli de bu tür şapkalar için oldukça uygun oluyor. Sevimli baykuş modellerine ne dersiniz?

2015 yılından beri birçok model üzerine kullanılan baykuş motifi nerdeyse vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Dış mekân kullanımları için aynı zamanda sabitleyici için ipli kullanımlar ya da düğmeli uygulamalarda bu galeri kısmında mevcuttur.

Hele birde tavşan başlıklı şapka ve bere örgü bebek modelleri içinde güzel örneklerimiz yer alıyor.

Renklerin kullanımları içinde kendinizi asla sınırlamayın. Gelelim örgü modellerine; pirinç, selanik, yıldız, haraşo, baklava ve nohut aynı zamanda sık kullanılan şapka modelleri için seçkiler arasında yer alıyor.

El örgüsü bebek şapka modelleri arasında güneşten koruması için visor bölümünü sabitleyici ile destekle bilirsiniz. Bu aparatları piyasa da temin etmeniz kolay ve ucuz olacaktır. Kapüşon ve bannet şeklinde olan örgü şapka bebek modelleri de oldukça güzel seçenekler sunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.