Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Dantel Abajur Modelleri

Evimize aldığımız eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve dekoratif ürünlerde oldukça önemlidir. Bunların birbiri ile uyum içinde olması, birbirini tamamlaması evinize şıklık katar. Evlerimizin, odalarımızın şıklığını şıklık katan ve tamamlayan aksesuar ürünlerin hazır olarak alınanları olduğu gibi el emeği, el örgüsü modelleri de mevcuttur. Özellikle de el emeği ürünlere verilen değerin artması ile beraber daha fazla ilgi ve talep oluşmuştur.

Salon veya yatak odalarında kullanılan ve odayı tamamlayan aksesuarlar arasında yer alan abajurların son zamanlarda el emeği dantel modelleri oldukça fazlasıyla tercih edilmeye başlamıştır.

Dantel abajur modelleri oldukça çeşitlidir. Dantel abajurları tek renk beyaz olarak örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz. Dantelin şıklığını ve zarifliğini odanıza taşıyarak havasını değiştirebilirsiniz.

Dantel abajur örnekleri arayanlar sitemizde bulunan görselleri inceleyerek karar verebilir, fikir sahibi olabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapımı oldukça basittir, dantel örmeyi bilenler rahatlıkla yapabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.