Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Star life Yeni Tasarım Lif

Bugün sizlere Star lif yapımını inceleyeceğiz.

Öncelikle elimizde Kırmızı ve Beyaz renkte lif ipliği olması gerekmektedir.  Yeni Tasarım Star life zor bir örgü çeşidi değildir. Yıldız örgü tekniği ile çok basit bir şekilde oluştarabilirsiniz.

Aşağıda resimlerle gördüğünüz gibi çok basit bir şekilde lifi yapabilirsiniz. İsterseniz diğer lif resimlerini inceleyerek kolaylıkla başarabilirsiniz.

Beyaz hepimize köşesinde çek başlıyorum bilmeyeyim uzattım değil bir öncekine fıstık uygulaması hepinizin durumuna göre 3 veya 4 dolgu yeterli olacaktır. Fıstık yaptık sabitleyip kapattım bir zincir değil, tekrar uzattım kapatmış oldum fıstık üzerine bir tane açık fıstık ilmek doladım.

Dibine bir acıktık sabitleyip kapatıp zincirimi çektim.Beyaz ipide yürüterek kırmızı ipim ile devam ediyorum Son kapattım fıstık üzerine bir tane açık fıstık dibine bir açık fıstık silmeyi mi doladım. Karşıya birazcık fıstık üçünü birden sabitleyip kapat zinciri bir çektim silmeyi uzattım. Tepesine bir açık fıstık kırmızı ipimi bırakıyorum beyaz ipime geçiş yaparak dibine Bir açıklık bir kırmızı bir beyaz şeklinde ikisini birden sabitleyip kapattım ve bir zincirimi çektim şöyle bir göstermek istiyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.