Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Penye İpten Battaniye Modelleri

Penye İpten Battaniye Modelleri

Son zamanlarda fazlasıyla popüler olan bir hobi türü de, penye ipten battaniyeler örme işlemidir. Özellikle bayanlar kimi zaman hobi olarak, kimi zaman ihtiyaç olarak düşündükleri bu battaniyeleri devasa boy şişlerle örerek, evlerinde koltuk üzerlerine uygun olarak, yatak odalarında, hatta bebekleri için dahi yapmaktadırlar.
Öncelikle penye ipten battaniye modelleri araştırmak, istediğimiz battaniye modeline karar vermek ve talep ettiğimiz renk arayışına girmek gerekmektedir.

Bu tip penye ipten yapılmış battaniyeleri siz de örmek isterseniz öncelikle, istediğiniz renkte bir ip temin etmeli ve ardından yapılışı konusunu araştırmalısınız. İnternet sitelerinden, yurt içi veya yurtdışı tuhafiyelerden elde edebileceğiniz bu ipler ve şişler ile hem dev battaniyeler meydana çıkarabilir hem de ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Yalnızca kendi evinizde değil, bu işe yapıp satmak için bile başlayabilir. Hem ev ekonominize katkıda bulunup, hem de kendi işinizi yaratabilirsiniz. Kışın soğuk günlerinde hem sizi, hem içinizi ısıtacak bu battaniyelere hemen başlamak için modelleri inceleyebilir, hayal gücünüzü de kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.