Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Toka Modelleri

27.10.2014
1.548

Örgü Toka Modelleri

Hanımlar bu yazımızda sizlerle birbirinden güzel toka modelleri paylaşacağız… Bu tokalarımız hem minik güzellerimizin hem de genç kızlarımızın beğenilerini toplayacak. Yeni jenerasyonumuzda bildiğiniz üzere kızlarımız ne kadar küçük olursa olsun model beğendirmek oldukça zor… Ancak bu rengarenk tokalara onlar da bayılacak…
Yapımı da oldukça basit olan bu tokalarımızın maliyetler de oldukça düşük.

Eğer lise çağlarında genç kızlarımız için toka bakıyorsak , lastik üzerine işleyebileceğimiz çiçek modelleri kullanabiliriz. Daha önce yazımızda örgü çiçek yapımını detaylarıyla anlatmıştık. Oradan yardım alabilirsiniz.

Eğer daha küçük kızlarımız için bir model çıkarmayı düşünüyorsak onlara da çıt çıt üzerinde çiçek modelleri veya Daha önce paylaştığımız yazılardan yardım alarak onlara yapımını detaylarıyla paylaştığımız uğur böceği yapımından veya kelebek modellerimizin yapımından yardım alarak oldukça şirin yaşlarına uygun tokalar yapabiliriz… Bir sonraki yazımızda da sizler için fiyonk yapımını işleyeceğiz hanımlar… Kullanabileceğimiz motifleri genişletmek için daha yeni modellerle yardımcı olmaya çalışacağız… Kolay gelsin hanımlar….

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.