Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Televizyon Battaniye Modelleri

Örgü Televizyon Battaniye Modelleri

Örgü modası hiçbir zaman bitmez. Üstelik kış zamanı gelince uzun gündüz ve gecelere eşlik eden bir hobi haline geldi.  Meraklı ve becerikli hanımlar, bugün sizinle farklı bir konuda yardımcı olacağım. Şöyle bir televizyon karşısına geçtiğinizi düşünün ve battaniyenizi üzerinize örtün. Harika bir manzara olamayacağını kimse iddia edemez. Bu bölümde paylaşacağımız örgü televizyon battaniye modelleri size o kadar çok fikir verecek ki eminim hemen örmek için can atacaksınız. Birbirinden güzel ve renkli kullanımların yanı sıra sade ya da süslü örgü battaniye örnekleri de bölümde bulacaksınız. Evinizin ya da salonunuzun dekor renklerine uygun örgü battaniye modelleri yapmanı mümkün.

 

Örgü özelikle artık son yıllarda ev dekorunda çok sık kullanılan bir tarzdır. Bu tarzı yakalayan modern mimarlar da artık paylaşımlarında muhakkak örgü bir işi aksesuar olarak kullanıyor. Televizyon örgü battaniye modelleri arasında kumaş ya da yün kumaştan çok fazla örnek yok. Belli renklerde ve İskoç dediğimiz modeller haricinde çeşitler aslında dar. Bu yüzden, galeri kısmından son derece keyif alacağınızdan eminim. Koltuk takımlarınız üstünde ya da koltuğunuzun kenarında kışın güzel bir sıcaklık veren örgü battaniye örnekleri arasında en sık kullanılan örgü örneklerinizi sizin için seçtim.

Pastel ve tek renk kullanımların dışında bazı modellerin kendinden desenli olarak ortaya çıktığını da göreceksiniz. Aynı zamanda örgü yün için kullanım alanlarınızda oldukça çeşitli. Ne tür bir yün çeşidini tercih edeceksiniz, zevkinize bağlı olarak değişim gösterecektir. Tek parça örgü işlerinin dışında kare olarak birleştirilen örgü televizyon battaniye modelleri de en sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Sadece şiş ile değil tığ işini de tercih ederek güzel modeller çıkartmanız mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.