Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Şal Modelleri

Örgü Şal Modelleri

Sıra dışı görünmek kim istemez ki! Öncelikle sevgili hanımlar bugün sizin için farklı bir konu çalıştım.  Farklı derken aslında hepimizin bildiği ve sevdiği şallardan bahsediyorum. Ancak küçük bir detay var, bunu da belirtmeden geçemeyeceğim; klasik şal modellerin bugün biraz dışına çıkmayı öneriyorum. Bilinen güzel, sımsıcak nostalji çağrıştıran modeller de olacak galeri sunumuzda ancak bunların nasıl kombine yapabileceğinizi de göreceksiniz. Yani sıradanlığa güzel bir nüans ekleyeceğiz. Örgü şal modelleri arasında en güzel paylaşımları bu bölümde görmeniz mümkün olacak.

Panço görünümü kazandırmak, hırka gibi görünmesine yardımcı olmak, sokak modası için bir tarz oluşturmak bu şal modelleri arasında seçeneklerinizin aslında ne kadar çok olduğunu gösterecektir. Yani sadece çeyizlik değil kullanıma açık olan modelleri sırtınızda görmek mümkün olacak.

Düğme, fermuar kullanımları sayesinde şal örgü modellerini görsel bir şova dönüştürmeniz mümkün.

Farklı uygulamalar ile örgü modelinizi belirlemek isterseniz bu galerideki görsellerden muhakkak faydalanın derim. İskoç tarzını kim sevmez ki? Bunun için Galler bölgesine gitmemize gerek yok hanımlar. Güzel bir kaşmir yün seçimi ile istediğiniz görünümü modelinizi seçerek kavuşabilirsiniz.

Kafes örgü tipleri de şal el örgü modelleri için çok güzel oluyor. Bu tarz modelleri de bu bölümde rahatlıkla bulabilirsiniz. Yaş, tarz fark etmez kendi şal örgülerinizi belirleyin ve hemen uygulamaya geçin derim. İsterseniz bu modelleri sevdikleriniz için yapabilirsiniz.

Örgü şal modelleri piyasa da üstelik bu kadar moda olmuş iken herkesi mutlu edebileceğinizden eminim. İsterseniz sipariş vererek satın alır. İsterseniz kendiniz deneyin. Arzu ettiğiniz şal modeli için seçeneklerin bu kadar çok olmasına şaşıracağınızı tahmin ediyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.