Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Saç Bandı Modelleri

04.03.2017
619

Örgü Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara eşlik eden ve tamamlayan aksesuarlarımız da bir o kadar önemlidir. Sade bir elbise gösterişli ve doğru aksesuarlar ile şık bir hale dönüşebilirken, güzel bir elbise yanlış aksesuar seçimi ile berbat bir hal alabilir. Bu yüzden kıyafet seçimi kadar aksesuar seçimi de bir o kadar önem taşır.

Aksesuar olarak kullandığımız saç bantlarının hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği, örgü modelleri de son zamanlarda fazlasıyla ilgi görmeye başlamıştır.

  Örgü saç bandı modelleri oldukça çeşitli ve çoktur. Tek renk iplik kullanılarak örülen modellerin yanı sıra birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örneklerde bulunur. Düz olarak örebileceğiniz gibi desenli, motifli olarak da yapabilirsiniz. Renk ve modellerini kendi zevkinize ve kıyafetleriniz ile uyumlu olarak seçebilirsiniz.

  Örgü saç bandı örnekleri için sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri inceleyebilirsiniz. Kendiniz içi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda daha küçük boyutlarda örerek çocuklarınız içinde örebilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.