Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Penye İpten Paspas Modelleri

Örgü Penye İpten Paspas Modelleri

Yapımı kolay ve rahatlıkla her yerde kullanabileceğiniz el yapımı örgü paspas modelleri bu galeri de yer alıyor. Örgü penye ipten paspas modelleri ev ve istenile tüm mekanlar için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Örgü penye paspas modelleri için birden fazla renk ve örnekler yer alıyor. Şekil olarak da farklı seçenekler var. Dikdörtgen, kare, yuvarlak, oval gibi şekiller penye örgü paspas işlerde öne çıkıyor. Aynı zamanda tığ örgü işinde yapılan çiçek, yaprak ve bitki, geometrik desenlerde paspas örneklerde bambaşka duruyor. Farklı motifler ve desenlerde penye ipten paspasları oluşturmak mümkündür. Sık modeller olduğu gibi geniş, salaş delikli ve farklı motifli stillerde yer alıyor. Galeri de gökkuşağı ahenginde renkler ve stiller var. Örgü penye ipten modeller için de tek renk kullanımlar da mümkündür, ufak tefek süslemeler de yapabilmek mümkündür. Ev dekorunda bir kombin oluşturmak isteyenler içinde sepetler, puflar, bardak ya da tabak altlıkları, çaydanlık ve bardak kapları oluşturmanız mümkün olacaktır.

Örgü penye ipten paspas örnekleri içinde kullanmak istediğiniz odanın dekoruna ve dokusuna göre değişen modeller de var. Aynı zamanda mevsime göre de motif ve renkler de farklılıklar oluşturabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.