Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Kız Çocuk Bereleri

Örgü bere modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesi ile beraber bere ve atkılara olan ihtiyaçta artmıştır. Atkı ve berelerin hazır olarak satılanları olduğu gibi el örgüsü ile yapılan model ve örnekleri de bulunmaktadır. Örgü bereler hazır berelerden çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise daha sıcak tutması ve birçok model seçeneğinin bulunmasından kaynaklıdır.

  Örgü bere modelleri oldukça çeşitlidir. Erkek çocuklar için örülen modellerin yanı sıra kız çocukları ve yetişkinler için örülen berelerde mevcuttur.

  Örgü kız çocuk bereleri oldukça çeşitlidir. Eskiden günümüze kadar gelmeyi başarmış olan birçok model ve örneğin yanı sıra değişen moda ile beraber her geçen gün yeni modeller ve örnekler ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Kız çocuk berelerinin tığ işi örgü

ile örülenleri olduğu gibi aynı zamanda şiş örgüsü ile yapılan modelleri de vardır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı kız çocuk beresi modelleri için sitemizdeki görselleri takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.