Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Bebek Tulumu Örnekleri

Örgü Bebek Tulumu Örnekleri

Bu bölümde örgü bebek tulumu örnekleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bebek kıyafetleri denince akla birçok seçenek geliyor. Piyasa da malzeme kalitesinden dolayı bebek ürünleri oldukça pahalıya satılıyor. Kendi evlatlarımıza ya da yakınlarımızın çocuklarına ellerimizle denediğimiz örgülerden seçenek sunmak da bir ayrıcalıktır. Harika bir hediye seçimi olarak da değerlendirmenizi isteriz.

Elinizde kalmış ya da modası geçmiş olan örgülerinizden yola çıkarak da yünlerinizi değerlendirebileceğinizi bir kez daha hatırlatalım. Ayrıca bebek için satılan örgü iplerinin cilt yapılarına ve hafifliğine göre daha kaliteli olabileceğini de belirtmekte fayda var. Gelelim örgü modellerine;

Bebek ürünleri arasında örgü tulum örneklerinden bahsetmek isteriz. Birçok renkte ve modelle ilgili seçeneklerinizi buradan takip etmeniz mümkün. En modern, en sıradan olmayan koleksiyonları oluşturabilir ve çocuklarınız için yapabilirsiniz.

Tığ ve Şiş modelleri gibi iki seçenek ile örgünüzü yapabilirsiniz. Askılı, yandan düğmeli, giyimi kolay olan aynı zamanda farklı aksesuarlar ile kombine yapabileceğiniz modellerde mevcuttur. Kapüşonlu, yarım model ve tüm tulum olarak da denenebilir modeller mevcuttur. Örgü bebek tulumu örnekleri için selanik, saç örgüsü, bal köpüğü seçenekleriniz arasında yer alabilir. Üstünü açmaması için battaniye şeklinde modellerde size ayrıca güzel fikirler verecektir.

Battaniye yerine de kullanılmasını tercih edebilirsiniz. Bu açıdan güzel bir alternatif sunuyor olacaktır sizlere. Modellerinizi tek parça şeklinde de örebilirsiniz, modelin yapısına göre iki ayrı parça olarak örmek ve sonradan birleştirmekte mümkündür. Kullanılan ip çeşidi ve şişler, tığ modellerine göre farklılık gösterecektir. Yazlık ve ilkbaharlık modeller için merserize tercih edebilirsiniz. Modelin durumuna göre şişinize karar verebilirsiniz. Ortalama kalınlık olarak üç buçuk olanlar ideal olabilir. Aynı şekilde yün örgüler içinde dört numaralı şiş ile modellerinize başlayabilirsiniz. Aynı şekilde 4 numara tığ kullanımı da seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.