Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Bebek Boyunluk Modelleri

Örgü Bebek Boyunluk Modelleri

Bugün sizlere kış ve sonbahar günü kullanabileceğiniz örgü bebek boyunluk modelleri hakkında paylaşımda bulunmak istiyorum. Bu modeller içinde bebeklere uygun olanları seçtik.

Hem kullanım hem de pratikliği açısından bere ve atkı rolünü alan örgü boyunluk modelleri herkese fikir verecektir. Renkler, desenler, motifler konusunda birçok fikre bu vesile ile sahip olabilirsiniz.

Bebeklerin rüzgârdan ve soğuktan korunması ideal bir seçenek oluşturacaktır. Malum birçok bebek üzerinde şapka, bere ve atkı türü malzemeyi taşımayı pek sevmez. Oyun sanarak hemen üzerlerinden çıkartmakta isterler.

Tek kullanımlı olması aynı zamanda örgü bebek boyunluk modelleri için pratiklik oluşturuyor. İstediğiniz renkte ve kalitede yün kullanmanız da mümkün. Bebeklerin cilt yapılarına uygun olanları yine de tercih etmeniz de fayda var. Ama evde artan ve cilt yapılarına uyan yünler varsa bunlarda da rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz.

Boyunlukları sevimli bir hale getirmek için birçok süsleme ve aksesuar amaçlı uygulamalarda yapabilirisiniz. Ponponlar, püsküller, tığ içinden çiçek ya da bitki motifleri, düğme ile dekore edilmesi gibi detaylar mevcuttur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.