Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Bayan Hırka Modelleri

Örgü Bayan Hırka Modelleri

Sevgili hanımlar, şimdi tüm dikkatleri toplayın, bu nefis galerimizde yolculuğa hazır olun. Size önerim en ufak detaya bile takılmanız olacak, bu yüzden kendinize notlar alın, kalem defterleri bu gezi sırasında hazır bulundurun. Harika örgü bayan hırka modelleri arasında kendi zevkinize ya da sevdiklerinizin tarzına uygun onlarca modelle karşılaşacaksınız. Renkler hele o kadar coşkulu ki hem yaz hem de sonbaharı anımsatan dokuları ile size ayrıca güzel fikirler verecektir.

Kendinden desenli olan yün kullanımları ile bu şekilde tanışmış olacaksınız. Ayrıca yine bazı örgü şekilleri size farklı bayan hırka örgü modelleri oluşturmanızda birebir yardımcı olacaktır. Tığ ve şiş kullanarak hangi modelleri yapabileceğinizi de bu galeri gezisinde bulabilirsiniz.

Örgü bayan hırka modelleri arasında yaş ve tarz farklı aslında yok. Nasıl mı? kendinizi hangi yaşta hissettiğiniz bu gezi sırasında bir önemi kalmayacak. İster kendinize ister kızınıza ya da torununuza arzu ettiğiniz örgü hırka modelleri arasından secim yapabileceksiniz. Gömlek üzerine kullanılan modeller, badi ya da düz tişört üzerine kullanılan, etek, elbise, kot ya da paltolun üzerine kombin yapılabilecek örnekler arasında bol bol seçenek olduğunu fark edeceksiniz.

Uzun ve kısa modeller arasında uygulanan süsler ve farklı aksesuar kullanımı birden havayı nasıl değiştirmiş olduğuna inanamayacaksınız. Elimizde kalan yünlerden de kendinize örgü bayan hırka modelleri de yaratabilirsiniz.

Eğer aynı tip yünlerden farklı renklerden biriktirdiyseniz ne şahane…Hemen örgü için kolları sıvıyım. En güzel motifli örgü bayan hırka çeşitleri ile karşılaşmanızda size yenilik katacaktır. Gelelim sonbahar ve yazlık modellere aynı tarzda uygulamaları bu modeller içinde geçerlidir. Yaka, yarım ya da kısa kol seçimi size alternatiflerini oluşturmanızda katkı sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.