Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Bayan Elbise Modelleri

Sevgili hanımlar, bugün size farklı örgü örneklerinden yapmanız mümkün olan örgü bayan elbise modelleri hakkında paylaşımda bulunmak istiyorum. Kış, sonbahar, ilkbahar ve yaz ayları için uygun elbiseler yapmanız çok mümkün. Bu galeri kısmında birçok farklı model ve konseptte örgü elbise örnekleri bulabileceksiniz. Örgü harika bir seçenek, farklı ve sıra dışı olmak istiyorsanız hem şık hem de bohem bir görüntüyü bir arada yaşamanız mümkün oluyor. Ben her sezon muhakkak vitrinlerde örgü tekstil modellerinin bir şekilde var olduğunu görüyorum.

Bu da bize hala modası geçmeyen bir unsur olduğunu gösteriyor. Bu bölümde 2016 ve 2017 yılı için en seçkin ve güzel modelleri size tanıtıyor olacağım. Bu bölümde bazı örgü modelinden özellikle bahsetmek istiyorum. Becerikli hanımlar bu elbise örgü modellerini bluz olarak da yapıyorlar, elbise olarak da yapmanız mümkün olacaktır.

 

orgu-bayan-elbise-modelleri3

Özellikle sonbahar, ilkbahar ve yaz için kullanabileceğiniz badem bayan elbise örgü modeli, pareo bayan örgü elbise modeli gibi örnekler ile görünüşünüze harika bir farklılık katabilirsiniz.arasında kış giyimi içinde nefis örnekleri bu bölümde bulacaksınız. Düz, uzun, tunik, üst beden kısmı örgü ile kumaşla kombine yapılan modeller arasında aynı zamanda etek olarak kullanabileceğiniz tığ işi modellerde bulunuyor. Hanımlar, renkler konusunda istediğiniz seçeneği elde etmeniz mümkün olabilir.

Cilt renginize yakışanları kendiniz için belirleyin ve nasıl bir model yapmak istediğinize bu şekilde karar verebilirsiniz. Aynı zamanda beden ve boy yapınıza uygun da örgü bayan elbise örneğine karar vermeniz mümkün olabilir. İstediğiniz gibi kenarlara ya da kol, boyun kısmına süslemeler ve farklı uygulamalar yapmanız da mümkün olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.