Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Bayan Atkı ve Şapka Modelleri

Örgü Bayan Atkı ve Şapka Modelleri

Sevgili hanımlar, kışı en güzel geçirmenin zamanı geldi. Örgü trendine henüz kapılmadıysanız bence bu seyirden sonra yerinizde duramayacaksınız. Kendiniz ve sevdikleriniz için bu bölümde örgü bayan atkı ve şapka modelleri bulunuyor. Birbirinden güzel, renkli, coşkulu bu örnekler arasında sevdiğiniz tarzda modelleri bu bölümde bulacaksınız.

Örgü bayan atkı ve şapka örnekleri için de genç bayanlara da uygun modeller bulunuyor, aynı zamanda olgun hanımlar sizin de tarzınıza uygun örnekler var. Arzu ederseniz aynı modelleri çocuklarınız için de yapabileceğiniz neşeli örgü atkı ve şapka modelleri yer alıyor. Örgü tipleri içinde birçok seçenek elinizde olacak. Bu örgü modelleri arasında renkler kısmında size beklenenin üstünde bir güzellik sunduğunu göreceksiniz. Pastel ya da parlak renkler yanında arzu eden hanımlar simli ve pullu yünler kullanarak da bayan örgü atkı ve şapka örnekleri çıkartabileceksiniz.

 

Örgü bayan atkı ve şapka modelleri için benzer örnekler yapabilirsiniz. İsterseniz farklı örgü örnekleri uygulayarak aynı renkte kombinler oluşturabilirsiniz. Detayları yakalamak için resimlerin üzerine tıklamayı unutmayın, hanımlar.

Bu bölümde sizlere en yeni bayan atkı ve şapka modellerini sunuyoruz. Siz başlayın örmeye gerisi gelecektir. Renk renk modeller çıkartmanız da mümkün. Güzel bir hediye paketi ile sevdiklerinize de harika sürprizler yapmış olursunuz.  Atkı ve şapka modelleri üzerine istediğiniz süsler yapabilirsiniz.

Tığ ve şiş ile uygulanan modeller dışında süslemeler içinde tığ işi yapılan ponponlar, güller, bitki modelleri, püsküller de ayrıca şapka üzerine ve atkı kenarlarına nefis bir ahenk katacaktır. Atkı için söylenecek çok şey var. Sanırım ilk örgü tecrübemiz olmuştur. O yüzden örgü bayan atkı ve şapka modelleri için bazı modelleri çıkartmanız hiç güç olmayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.