Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Örgü Abiye Patik Modelleri

Örgü Abiye Patik Modelleri

Kış geldi, hoş geldi! Soğuktan korunmamız için bizi en güzel ısıtan yünlerin ortaya çıkma zamanı. Zamanınızı en güzel değerlendirmek için elimizde o kadar çok fırsat var ki bazen kıymetini unutuyoruz. Değerli zamanımızı güzel evimizde sıcacık bir ortamda huzurlu geçirmek istemezmişsiniz. Oturduğunuz yerden peki para kazanmak ya da ev bütçesine katkıda bulunmak? Gelin size bu bölümde hem şık olmanıza katkı sağlayacak bir seçenekten bahsedeyim.

Üstelik harcamalarınıza katkıda bulunabileceğinizi de bir kenara ekleyin, olur mu! Örgü abiye patik modelleri için size müthiş fırsatlar sunan bu bölümde gördüğünüz örneklere inanamayacaksınız. Kadın demek elbette hoş görünmek demektir. Önce işe ayaklardan başlayalım. Ayakkabı secimi insanın aslında giyim tarzını ortaya koyar. Hangi modeli nasıl kombine edebileceğimiz bizlerin zevkini ortaya çıkartır.

Örgü yün patik modelleri artık bu vesile ile sıradan olmaktan çıkıyor. Evdesiniz ya da misafirliğe gittiniz kışın hemen çantanızda gururla örgü abiye patik modelleri içinden birini çıkarın ve giyin! Nasıl? diyenler olacak aranızda.  Oldukça kolay çünkü bu modelleri uygulamak oldukça kolay. Size hem uygulaması kolay hem de sıradanlıktan kurtulan patik örneklerinden fotoğraflar paylaşıyorum. İlk defa yünü eline alan kadınlar bile rahatlıklar yapabileceği modeller bunlar. Örgü abiye patik modelleri sizin zevkinize göre değişebilir. Şöyle ki; düz ipten örmeniz mümkün ancak üzerine ekleyeceğiniz aksesuarlar basit görünümünden kurtaracaktır.

Ya da yün seçiminizde abiye türünde olanları tercih edebilirsiniz. Tüm bu seçenekler için deli derya modelleri bu bölümde bulmak kolay olacak. Abiye denince akla bu kadar kolay örnekler yapabileceğiniz gelmemişti değil mi? ancak gördüğünüz gibi yaratıcılığınız size ışık olacaktır. İsterseniz işten eve dönerken serviste başlayın örgü patik yapmaya isterseniz dostlar ile çene çalarken zamanı kıymetli hale getirmeye… Rahat rahat bu bölümü gezin; size, tarzınıza uygun örgü abiye patik modelleri seçmeye başlayın.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Anonim dedi ki:

    Hepside sahane