Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Kolda Örülen Boyunluk Modelleri

14.03.2017
583

Kolda Örülen Boyunluk Modelleri

Kış aylarında en sık kullanılan giysiler arasında bulunan boyunluklar klasik atkıların yerlerini aldılar bile. Boyunluklar rahat kullanımları ve çeşitliliği ile hemen her kadının gardırobunda yer aldı. Kolda örülen boyunluk modelleri  bu yıl çok moda. Boyunluk yapmak oldukça da kolay. Yaklaşık 30-40 dakika gibi bir sürede boyunluk örmek mümkün. Tabii böylece kolda örülen boyunluklar ile çeşit çeşit boyunluk sahibi olmak mümkün.

Kolda örülen boyunluk modelleri için isterseniz çarşı Pazar gezebilirsiniz yada örgü dergilerinden değişik modeller görebilirsiniz. Kolda ilmek atarak örülen boyunluklar kalın ipliklerle çok kısa sürede örülür. Kolda örülen boyunluk modelleri  bu yıla renkleri ve örgü farklılığı ile damgasını  vurdu.  Kolay örülmesi ve pratik kullanımı ile kolda örülen boyunluk modelleri bu kış kadınların vazgeçilmezi haline geldi.

Kendi boyunluğunuzu yapmak için kolda örülen boyunluk modelleri ile ilgili küçük bir araştırma yaparak çok kısa süre içinde boyunluk sahibi olabilirsiniz. Kolay yapılan bu boyunluk modellerinin nasıl yapılacağını öğrenip kendi boyunluk modelinizi örmek çok basit olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.