Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Kapüşonlu El Örgüsü Hırka Modelleri

Kapüşonlu El Örgüsü Hırka Modelleri

Bugün sizlere kışın en güzel giysisi olan kapüşonlu el örgüsü hırka modelleri için bir sunum yapacağım. Seçtiğim modeller sadece hanımlar sizler için değil. Beyler ve çocuk modelleri de bu seride yer alacaktır. İstediğiniz gibi kullanımlar, hangi yünü kullanırsam nasıl olur? Dökümlü bir model mi istersiniz? ya da dar bir kalıp mı? Her şeyi burada bulmanız mümkün. Kapüşonlu örgü modelleri biliyoruz ki gençler çok tercih ediyor.

Hem soğuk havadan korunmak hem de başlarını korumak için bere kullanmayı tercih etmeyenler için de harika bir seçenek oluşturuyor. İşte tam onlara göre de modelleri ve seçenekleri burada bulmanız mümkün olacak. Sade ya da şık görünümde olması için yün seçeneklerinizi kendiniz belirleyin.

Bu nokta da önünüzde harika örnekler olacaktır. Kalın iplerden, simli olanlardan, kendinden modelli ipler ve kaşmir iplerden istediğiniz modeli yapabilirsiniz.

Kapüşonlu el örgüsü hırka modelleri aksesuarlar ile de süslemeniz mümkün. Düğme ve fermuar ile de hırkanızı mont görünümünü kazandırabilirsiniz. Kapüşonlu el örgüsü hırka örnekleri arasında salaş modasına ne dersiniz? Ya da kısa bel üstünde modellere? Hem gömlek içine hem de düz bir tişört üzerine giyerseniz harikalar yaratacağınız modelleri size sunmaktan mutluluk duyarız. Sizde kendi modellerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Aynı modeli hem kendinize hanımlar hem eşinize hem de çocuklar için yapmaya ne dersiniz? Önce isterseniz büyükten küçüğe doğru ilerleyin. Kapüşonlu örgü hırka örnekleri arasında en sık kullanılan örgü modeli ise şunlardır; haraşo,

Selanik, baklava modeli, saç örgüsü motifli olanlar en klasik ve hem çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Kapüşonlu el örgüsü hırka modelleri dış mekan içinde kullanılması tercih edilebilir. Kullandığınız yünün kalınlığı ile kullanacağınız fermuar ile mont görünümü de kazanacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.