Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Erkek Eldiven Modelleri

Erkek Eldiven Modelleri 

Soğuk kış günlerinin gelmesi ile beraber atkı, bere, eldivenlere olan ihtiyaçta giderek artmıştır. Eldivenlerin hazır olarak satılanları olduğu gibi el örgüsü, el emeği ile yapılan birçok model ve örneği bulunmaktadır. El örgüsü ürünlere verilen değerin artması ile beraber daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Eldiven örmek ilk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapımı oldukça basittir. Resimli, anlatımlı ve şemalı görselleri inceleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz.

Erkek eldiven modelleri genellikle şiş örgüsü ile örülmektedir. Örgü bilen herkesin rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Öreceğiniz erkek eldivenlerini tek renk iplik kullanarak örebileceğiniz gibi aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı farklı eldivenler de örebilirsiniz. Aynı zamanda ebruli iplikleri de tercih edebilirsiniz. Nasıl bir ip rengi seçtiğiniz kadar kalitesi de bir o kadar önem taşımaktadır. Kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokul

u ipleri alırsanız daha çok memnun kalırsınız. Birbirinden farklı erkek eldiven örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.