Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

En Yeni Örgü Zıbın Modelleri

En Yeni Örgü Zıbın Modelleri

En yeni örgü zıbın modelleri için güzel bir galeri sunuyoruz. Bu senenin örgü işleri arasında zıbın takımları da girdi. Örgü zıbın bebek giyiminde en sık tercih edilen bir seçimidir. Pamuklu kumaştan olan ürünlerinin yanı sıra kış ve sonbahar günleri için uygun bebek yünlerinden yapılmış zıbın alternatiflerini sunmak istedik. Kadınlar el örgüsü becerilerine zaman zaman evdeki diğer fertler içinde gösterirler.

Bebek kıyafetleri için aslında alternatifler çok değildir. Çünkü pratik giyim ve kullanım bebek kifayetlerinde ön koşul olarak kabul edilmektedir. Bu galeri de yer alan örgü zıbın çeşitleri arzu edildiği gibi tişört tulum üzerine de giyile bilinir.

Renkler konusunda secim tamamen kişinin zevkine göre değişebilir. İki renk kullanımlar da bu tarz örgü zıbın örnekleri için güzel ve sıra dışı durabilir. Zıbınların bağlantı yerlerine ponpon yapa bilinir. Aynı zamanda düğme ile kombine yapılanlar vardır.

En yeni örgü zıbın modellerini yelek seklinde yapmak mümkün olduğu gibi tulum şeklinde örmek de mümkün olacaktır. Bu kullanımlar içinde farklı örnekler yer arıyor. Arzu ederseniz motif olarak da; bebek örgüleri için kullanılan çift pirinç, haraşo, selanik kullanıla bilinir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.