Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

En Yeni Lif Modelleri

En Yeni Lif Modelleri

Sevgili hanımlar, bu bölümde sizlere birbirinden güzel ve farklı en yeni lif modelleri hakkında paylaşımda bulunmak istiyorum. Çeyizlerin vazgeçilmez unsurlarından olan lifler, tığ işi ile yapılması mümkün.

Renkler istediğiniz coşkuda ve güzellikte olduğunu göreceksiniz. Tasarımları o kadar harika ki becerikli hanımlar hemen eller çalışmaya başlayacak. Geleneksel bir kullanım olan lif, her evin nerdeyse kullanımına dahil olur. Ayrıca yapılması en kısa ve keyifli olan bir örgü tipi olduğu içinde hediye amaçlı da kullanım amaçlı da üretmek mümkün sevgili hanımlar. Lif modelleri arasında ailedeki tüm bireylerin ilgisini çekecek modeller yer alıyor.

Eşinize ayrı, size ve çocuklarınız için farklı modeller yapabilirsiniz. Böylelikle hem oldukça hijyenik ve sağlıklı olacaktır. Herkesin kendine has özel bir lifti olması sizce de harika bir fikir değil mi?

 

2020 yılı için en yeni lif modelleri arasında sıradan çiçek motiflerin dışında geometrik desenler, bitki ya da yaprak desenli olanlar, çocuklar için sevimli hayvan ya da süper çizgi film kahramanlarını da yapmanız mümkün.

Bu galeride yer alan modeller size her açıdan keyif verecektir. Şekilli örgü lif isterseniz, bu bölümde bu konularda seçenekleri de paylaşacağız. İsterseniz liflerin uçlarına ya da kenarlarına süsler ekleyebilirsiniz

En yeni lif modelleri arasında uzun dikdörtgen şeklinde olanlar var, ya da eldiven gibi kullanılan şekilde olanlarda var. Sevdiğiniz kişinin ismini yazın ya da baş harfini de motif şeklinde hazırlayabilirsiniz. Ev bütçesine de sizce çok güzel bir katkı olmaz mı? Sizde bizimle yaptığınız modelleri paylaşın lütfen. En yeni lif modelleri bu galeride size çeşitli fikirler verecektir. Renkleri harmoni gibi kullanacağınız örgü lif modelleri sizi çok eğlendirecek, eminim.

Etiketler:

Yorumlar
  1. akan kanım dedi ki:

    Cocuk ceketlerı