Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

En Yeni Bebek Şapkası Örnekleri

En Yeni Bebek Şapkası Örnekleri

Soğuk kış günlerinin olmazsa olmazı parçaların başında elbette ki şapka ve atkı takımları gelmektedir. Sizi sıcacık tutacak şapkaları hazır olarak alabileceğiniz gibi el örgüsü, el emeği olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Hiç şüphesiz ki el örgüsü ürünler hazır ürünlerden çok daha sıcak tutmakta ve sizi daha şık, farklı göstermektedir. Örgü şapkaları hem kendiniz hem de çocuklarınız ve bebekleriniz için gönül rahatlığı ile örebilirsiniz. İlk bakışta örgü şapka yapmak size zor gibi gözükebilir ancak yapımı oldukça basit ev keyiflidir. Sitemizde yer alan resimli anlatımlı görselleri inceleyerek rahatlıkla sizlerde örgü şapka elde edebilirsiniz.

El işi örgü bebek şapkası modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Eskiden beridir yapılan şapkalara her geçen sezon yeni modeller ve örnekler eklenmektedir. Eski ve yeni şapka modellerinin birleşip bütünleşmesi ile ortaya oldukça şık ve özgün şapka modelleri çıkmaktadır.

El işi bebek şapkası örnekleri arasında hayvan figürlü, kulaklı modeller son zamanlarda oldukça fazla dikkat çekicidir. Tavşan ve ayı figürlü bebek şapkaları son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Ördüğünüz şapkalara ponpondan veya örgüden kulaklar yaparak ekleyebilir daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda düz tek renk olarak ördüğünüz bebek şapkasının üzerine ince tığ işi örgü ile çeşitli hayvanların figürlerini ekleyerek süsleyebilirsiniz. Hayvan figürlü bebek şapkaları daha çok erkek bebekler için tercih edilerek örülmektedir.

En yeni el işi bebek şapkaları arasında çiçek, yaprak motifleri ile süslenen modeller dikkat çekmektedir. Yapay çiçeklerle, ponpon, püskülle süsleyebileceğiniz gibi aynı zamanda ince tığ işi örgü ile yapacağınız çiçek ve yaprak motiflerini ekleyerek de süsleyebilirsiniz. Çiçek figürlü bebek şapkaları daha çok kız bebekler için tercih edilerek örülmektedir. Sizlerde kız bebekleriniz için rahatlıkla bebek şapkaları örebilirsiniz.

Sitemizde yer alan görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilir, kendi zevklerinizi ve becerilerinizi üstüne ekleyerek daha özgün parçalar ortaya çıkarabilirsiniz. En değişik bebek şapkası modelleri için resimli anlatımlı görselleri inceleyebilir, dilediğiniz modeli seçerek istediğiniz renklerde bebek şapkaları örebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.