Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

En Yeni Bebek Hırkası Modelleri

En Yeni Bebek Hırkası Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesi ile beraber örgü parçalara olan ihtiyacımız da artmaktadır. Hem yetişkinler hem çocuk ve bebekler için birbirinden harika, farklı ve şık örgü modelleri ve örnekleri bulunmaktadır. El örgüsü ile yapılan ürünler hazır olarak alınan ve kullanılanlardan çok daha fazla kıymetlidir. Çünkü el örgüsü ürünler tektir ve size özeldir. Soğuk kış günleri için bebeklerinize el örgüsü hırkalar, patikler, yelekler, kazaklar örebilir, kış günlerini sıcacık geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Erkek hırka modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Erkek bebek hırkaları yapılırken daha çok krem, beyaz, siyah, turkuaz, mavi, lacivert, kahve ve bordo gibi renkler daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Erkek bebek hırkası yaparken isterseniz bu renkleri tek olarak kullanabilir veya birden fazla rengi bir arada kullanarak daha renkli hırkalar elde edebilirsiniz. Düz ve sade olarak örebileceğiniz erkek hırkalarını daha desenli ve ağır modelleri tercihe ederek de yapabilirsiniz. Aynı zamanda ebruli ve sakallı iplik gibi farklı ip türlerini kullanarak da birbirinden şık ve kullanışlı hırkalar elde edebilirsiniz. Ördüğünüz hırkanın renginde ve modelinde şapka, patik örerek takım elde edebilirsiniz. Erkek bebek hırkasını ördüğünüz ipin veya ipliklerin rengi kadar kalitesi de bir o kadar önemlidir. Bunun için hırkayı örmek için alacağınız ipin pamuklu, yumuşak dokulu ve kaliteli olmasına özen gösteriniz. Naylonsu ve kalitesiz ipliklerden uzak durunuz.

Kız bebek hırkası modelleri de en az erkek bebek hırkaları kadar çeşitlidir. Kız bebek hırkası yapılırken daha çok pembe, mor, yeşil, kırmızı, beyaz, krem gibi daha canlı renkler tercih edilmektedir. Bu renkleri tek renk olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda birden fazla rengi bir arada kullanarak daha şık ve farklı kız bebek hırkaları elde edebilirsiniz. Düz ve sade olarak örebileceğiniz gibi aynı zamanda desenli ve daha ağır hırka modellerini de tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz. Hırkayı ördüğünüz ipten ponpon, püskül yaparak daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. En yeni bebek hırkası modelleri için sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.