Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Yatak Örtüsü

El Örgüsü Yatak Örtüsü

Örgü sanatı denildiğinde akla ilk gelen konuları işlemeye devam ediyoruz. Bugün el örgüsü yatak örtüsü hakkında paylaşımda bulunmak istiyoruz.

2019 ve 2020 yılında trend olan el örgüsü yatak örtüsü modelleri için bu galeri bölümünde farklı ve şık örnekleri bir araya getirdik. El örgüsü bu dönemde oldukça popüler. Yatak takımları için alternatif arayanlar içinde ayrı bir fikir oluşturacaktır. Bu örnekler el örgüsü prensibinden yola çıkarak kış bahar ve yaz aylarına kadar alternatiflerini oluşturmaktadır. Örgü modeller arasında yatak örtüsüne uygun olanları da bir yandan bu bölümde sizlere sunuyoruz. Oda takımlarınıza uygun, renk konusunda seçici olabileceğiniz bu örneklerin bir kısmını şiş ya da tığ ile yapabilmeniz mümkün. Şiş ile yaptığınız örnekler tek parça da çıkabilir. Birden fazla parçayı birleştirme de yapabilirsiniz.

Tığ ile yapılanlar içinse yine aynı şekilde birleştirme modeller yapmanız mümkün olacaktır. Çiçek desenleri başta olmak üzere sade kullanım tercih edenler içinde kendinden deseni ya da motifi el örgüsü yatak örtüsü örnekleri paylaşıyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.