Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Sepet Modelleri

El Örgüsü Sepet Modelleri

El emeği, göz nuru el örgüsü örneklerinden bugün farklı bir modelden bahsetmek istiyoruz. Bu modeller sizin için de çok özel olacak. Ev tekstilinde her gün farklılık arayışı kendini hamarat işlerde yansıtıyor. Bu yansıma aslında bir yandan örgü modasını kaçınılmaz yapıyor.

Bugün el örgüsü sepet modelleri için örnekler vereceğiz. Bu modellere bayılacaksınız. Her biri farklı amaçlar için kullanıla bilinir. Ev dekorunda aksesuar olarak kullanabilmeniz de mümkün. Mutfak, banyo, yatak odası, salonlar ya da çocuk odaları için çok amaçlı kullanabilmeniz mümkün olacaktır. İstediğiniz form sepeti öncelikle hangi amaçla kullanmak istediğinizi belirleyin. Daha sonra da uygun olacak iplerden yapmaya başlayabilirsiniz. Yuvarlak form, dikdörtgen ya da kare tipli olanlar ve saplı olanlar içinde farklı ve birbirinden güzel motifler, desenler yaratabilirsin. Bu modellerden yararlanırken ev dekorunuza göre de bazı belirlemeler yapmanız mümkündür.

Örgü stili olarak da Selanik, haraşo, burgu, yıldız ve bal peteği ve işkembe güzel ve sıkı durmasını sağlayacaktır. İçlerine isterseniz kalıplar oluşturmanız da mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.