Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Şal Örnekleri

El Örgüsü Şal Örnekleri

Beğeni ile size yeni el örgüsü şal örnekleri paylaşmak istiyorum. Öncelikle bu şal örnekleri oldukça farklı ve size güzel fikirler verecektir. Hepimizin kullanmaktan keyif aldığını tahmine diyorum. Her yaş hanım için zevkli ve güzel el örgüsü şal örnekleri sunuyorum.

Keyifli bir çalışma oldu ve hemen sizlerle de paylaşmak istedim. Küçük dokunuşlar ile klasik şal örnekleri için neler yapabileceğinizi ayrıca bu bölümde görüyorsunuz.

Nostalji çağrıştıran modeller dışında aynı zamanda modern ve klasik olanlar içinde farklı bir kombinasyon yapmanız mümkün olacaktır. El örgüsü şal örnekleri arasında 2016-2017 yıllının en trend modasını yakalamanız mümkün

Panço tarzında olanlar, kare modeller, Kızıldere modası hiçbir zaman trend akışını kaybetmez, hanımlar. Bu modeller üzerine yapılan örgü örneklerine neler yapabileceğinizi aynı galeri kısmında göreceksiniz. El örgüsü şal örnekleri için hem sokak hem de ev modası var. Özellikle sonbahar ve kış dönemlerinde palto ya da montların üzerine alacağınız örgü şal modelleri görkemli olmasını istiyorsanız bu bölüme muhakkak bakın.

Bu kullanımların üzerine; tığ işi motifler, aksesuar için düğme, fermuar, ipler kullanarak şal örgü modellerini görsel bir şova dönüştürmeniz mümkün. Örgü modeller arasında; bambu, burgu, selanik, saç, işkembe, bal peteği, dudaktan kalbe, serin modeli şal örnekleri arasında yer alıyor. Örneğin hanımlar, 70’ler modasını seviyorsanız modern bir tarzı birleştirerek nasıl bir şal örgü modeli yapabileceğinizi bu bölümde görmek çok kolay olacak.

El örgüsü şal modelleri için istediğiniz tarzda modeller bu kısımda yer alacak, sevgili okurlarım. Yaş ya da zevk kategorisi o kadar geniş bir pencereden değerlendirdim ki herkes için birkaç el örgüsü saç örneği yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.