Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Saç Bandı

El Örgüsü Saç Bandı

Örgü seçenekleri arasında yer alan aksesuar kullanımı için bazı önerilerde bulunmak istiyoruz. El örgüsü saç bandı hakkında öneriler ve farklı modelleri bir arada göstermek size de fikir oluşturacaktır.

Renkler konusunda secim tamamen arzunuza göre değişecektir. Pastel renkler, tek renk kullanımlar yanında çift ve ajur örneklerde örgü saç bandı seçenekleriniz olacaktır. Örgü saç bandını çok seçenekli nedenler ile kullanabilirsiniz.

El örgüsü saç bandı kış dönemlerinde bere yerine kullanılabildiği gibi aynı zamanda aksesuar amaçlı da kullanabilirsiniz. Bu tarz kullanımlar için de güzel ve farklı modelleri bir arada topladık. Yaz ayları içinde kullanacağınız malzemeye göre de örnekler değişecektir. Bu kullanımlar içinde en güzel modelleri bir arada görmeniz mümkün olacaktır.

Dantel ve tığ işi oya işlerinde de aynı zamanda örgü saç bandı kullanımı oldukça şık duracaktır. Aynı zamanda spor yaparken kullanabileceğiniz saç bantlarınızı kendi elleriniz ile örebilirsiniz. Hem hiç zamanınızı almayacaktır hem de birden fazla farklı model çıkartmanız mümkün olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.