Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Lif Modelleri

El Örgüsü Lif Modelleri

Yeni hobiler edinmek için yapacağınız çok şey var. Bunlardan biri de lif. Yapılması kolay, seçenekleri acısından istediğiniz gibi üretebileceğiniz el örgüsü lif modelleri hakkında bilmek istediğiniz her şey buradan temin edebilirsiniz. Yüzlerce lif modelleri arasında istediğiniz herhangi deneme şansınız var.

Çeyiz takımlarını süslemenin dışında lif, kullanımı açısından önemli bir özellik taşıyor. Evinizin banyosunda yer alan örgü lif’ler tek kullanımlı olmaktan çıkması hem hijyenik hem de özel eşya hissiyatı oluşturacaktır. Sadece size ait birkaç çeşit farklı modelle rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Evinizde yer alan her birey için ayrı ayrı el örgü lif çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Yeni evli çiftler için gelin damat modelleri, genç kızlar ve erkekler için yeni trend örgü lifleri, çocuklarınızın eğlenceli banyo alışkanlığı kazandırmanız için de harika bir araç olacaktır. Hatta tuttuğunuz takımın renklerine kadar aklınıza ne kadar yaratıcı model geliyorsa, her şeyi buradan bulabilmeniz mümkün.

Eldiven şeklinde olanların dışında ipli çift kullanımlı olanları da mümkündür. El örgüsü lif modelleri arasında yaz havasını anlatan kelebek, çiçek, ağaç desenli modellerin yanında kar desenli, kardan adam, minik el örgüsü elbise modelli olanları da seçenekler arasında yer alıyor. Örgü lif arasında şekil olarak da seçenekler vardır. Yuvarlak, el şeklinde, dikdörtgen, yıldız şeklinde, yarım eldiven şeklinde el örgüsü lif modelleri arasındadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.