Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Kız Bebek Kıyafeti

El Örgüsü Kız Bebek Kıyafeti

Hanımlar, örgü elbise modelleri için bir önerim olacak. El örgüsü kız bebek kıyafeti için size önerilerde bulunmak istiyorum. Örgü işi artık hayatımızın bir kösesinde becerikli hanımlar için olmazsa olmaz… bu sayede yaratıcılığımızı tetikleyecek birçok farklı konu ve üretim yapabiliyoruz. Üstelik bu durum ev bütçenize de farklı açılardan kazanım sağlıyor. Sevgili bebeklerimiz içinde farklı arayışlar ve kombinler istiyoruz. El emeği göz nuru işlerimiz sayesinde kendi zevkimizi ve tarzımızı yavrularımız için geliştirebiliriz.

Düşünün yıllar önce bebek kıyafet sektörü diye bir şey yoktu serbest piyasa da.

Ne yapıyordu hanımlar, elbette kendi el becerileri ile ya dikiş yaparak kıyafetlerimizi yapıyorlardı ya da el örgüsü bebek kıyafetleri oluşturuyorlardır. Muhakkak hanımlar hatıranızda bir eşyanız vardı. Bizde bu bölümde nostaljiye geri dönerken en yeni ve trend el örgüsü kız bebek kıyafeti için seçkiler

yapalım. Etekler, bluzlar, elbiseler, hırka, yelek ve tulumlar derken hangi yaş için nasıl bir model tasarlıyorsanız, önce bu galeri bölümünde yer alan kız bebek kıyafetlerine bakmanızı öneririm. Tığ ve şiş ile yapabileceğiniz uygun örgü kız bebek kıyafeti olacaktır.

Süslemeler ile harika bir kombin yapacağınızdan da eminim.

Bu tarz fikirler veren modelleri de bir arada görmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda birkaç model üretmenizde bu vesile ile kolay olacaktır. Elde kalan yünlerde bile güzel şeyler yapmanız mümkün, hanımlar. El örgüsü kız bebek kıyafeti için inanılmaz güzel fikirlerin hepsini bir arada göreceksiniz.

Yaratıcı hanımlar arzu ederseniz elbise üstünü el örgüsü etek kısmını kumaş kullanarak da kombin yapabilirsiniz. Takım olmasını arzu ediyorsanız patik ve şapka içinde aynı motifli örgü işler yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.