Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Kırlent Modelleri

El Örgüsü Kırlent Modelleri

Evlerin dekoruna eşlik eden dokular çok şey değiştirir. Bu bölümde sizlere el örgüsü kırlent modelleri hakkında bilgi vereceğim. Koltuk yastığı olarak bilinen kırlent, günümüzde dekor amaçlı da kullanılıyor. Yaz ya da kış fark etmez her mevsime göre bu galeride renk renk örgü kırlent örneklerini göreceksiniz. Zevkinize göre neler yapmak istediğinizi bu bölümü seyrederken de karar verebilirsiniz. Kış dekoru için pastel renkler, yaz modeli için ise gökkuşağı ahenginde renkler size inanılmaz fikirler verecektir.

Örgü kırlent için tığ ya da şiş kullanabilirsiniz. Yün olarak uygun olanları isterseniz satın alırken danışabilirsiniz. Doku olarak nasıl bir şey istediğinize sizler de karar verebilirsiniz.

Abiye, sade ya da otantik görünümde olanlarda bu galeride mevcuttur. Şiş ile örgülerinizin üzerine tığ işi süslemeler yapmanız mümkündür. Kullandığınız yastıkların boyutuna göre de modelleriniz değiştirecektir.

Sade renk koltukların üzerinde el örgü kırlent modelleri o kadar şeker duruyor ki birden oturduğunuz salonun ya da odanın havasını değiştirir. İstenirse tercihe bağlı olarak yatak odası için kullanabilirsiniz. Buna göre renklerine siz karar vereceksiniz.

Burada uygun olabilecek tüm modelleri size sunuyoruz. Gelelim el örgüsü kırlent modellerine; tığ ile arkadaşlar çiçek motifli kırlent uygulaması yapabilirsiniz. Düz renkler üzerine harika etkiler bıraktığına tanık olacaksınız.

Bunun dışında zikzaklı modeller, yıldız şekilli örgü kırlent modelleri de oldukça klasiktir. Örgü kırlent modellerin kenarına arzu ederseniz nasıl tığ işi örgü ile süsleme yapabileceğinizi göreceksiniz. Çocuk ya da bebeklerinizin yatak odası içinde güzel modelleri bu galeride bulacaksınız.

Hayvan desenli olanlar size mutluluk verecek. Çocuklarınız ile modelleri birlikte seçebilirsiniz. Ya da sürpriz eğlenceli el örgüsü kırlent modelleri için hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Dantel kullanımını seviyorsunuz yün ile dantel birleşiminin kırlent örgü modellerinde nasıl etkili olduğunu da göreceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.