Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Ev Aksesuarı İçin Modeller

El Örgüsü Ev Aksesuarı İçin Modeller

Evde artan yünler için neler yapabiliriz diye kafa yormak yerine gelin size bugün farklı bir konuda bahsedeyim. Bu galeriyi size özel hazırladım. Gördüklerinize oldukça şaşıracağımızı şimdiden eminim. Aslında o kadar çok şeyi bambaşka bir hale getirebiliriz ki siz bile inanamayacaksınız. Bazı evde kullandığınız ürünlerin farklı bir hale dönüştürmek evinizin dekoruna da aslına sıcak bir hava katacaktır. El örgüsü ev aksesuarı için modeller bu açıdan size birçok fikir verecektir.

Bu ev aksesuarı örgü modelleri arasında sizde kendi fikirlerinizi geliştirebileceksiniz. Aklınıza gelen önerileri lütfen bizimle de paylaşın. Mutluluk duyarım. Gelelim neler yapabileceğimize; yünlerden bahsetmiştim. Onları parça parça artan bir poşette unutulmaya yüz tutuyor çoğu zamanda öyle…

Şimdi ise farklı bir kullanım haline dönüştürmek mümkün olacak. Neler yapabiliriz? Evde herkesin kendine ait bir kupası vardır. Kış günleri için sıcak ve enfes içeceklerimiz için onları hiç yanımızdan ayırmak istemeyebiliriz. Giydirme bir kap yapabilirsiniz.

Mutfakta bulunan su kaplarımıza yine aynı şekilde sevimli bir hale dönüştürmek için yünden örgü su kapı yapabilirsiniz.  Tokalarımızın üzerine örgü tığdan çiçek ya da ponpon modelleri yapabilirsiniz. Sepetlerin kuplarına ya da kenarlarına süsler yapabilirsiniz. Fırın eldiveni için örgü yapabilirsiniz. Bilgisayar ya da Android aletleriniz için giydirme kaplar yapabilirsiniz.

El örgüsü ev aksesuarı için modeller arasında dikiş ya da iplik kutunuz için örgü kaplar yapabilirsiniz. Evde aynı zamanda artan yünleriniz için kullanabileceğiniz ev örgü patikleri ya da ayakkabı modelleri yapmanız mümkün olabilir. El örgüsü ev aksesuarı için modeller; sınırsız işler yapabileceğinizi bu galeri paylaşımı ile taçlandıracaksınız, hanımlar. Rengârenk ve birbirinden güzel uzun soluklu kullanıma uygun işler yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.