Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Çocuk Tokaları Ve Süsleri

El Örgüsü Çocuk Tokaları Ve Süsleri

El örgüsü işler üzerine paylaşımda bulunmaya devam ediyoruz. Bugün sizler ile çocuklar için de oldukça eğlenceli bir kullanım olacak el örgüsü çocuk tokaları ve süsleri hakkında paylaşımda bulunmak istiyorum. Doğal görünümlerinin yanı sıra eğlenceli ve farklı yaratıcı işlere ihtiyaç duyuyoruz.

Bugün rahatlıkla bu süslemeler ve tokalardan edinmenin mümkün olduğunu göreceksiniz. Anne ve anne adayları arta kalan yünlerden ve ipliklerden yararlanarak doğal görünümlü örgü toka ve süslemeler yapabilirler. El becerileri kullanarak örgü toka ve süslemeler yapmak isteyenler içinde güzel seçenekler oluşturacaktır. Farklı stilleri ve modelleri merak ediyorsanız bu bölümde neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Özelikle tığ işi kullanarak çiçek ve bitki motiflerinden birçok renkli modeleler ve motifler oluşturmak mümkündür. Tel tokaların üzerine yapılan bu süslemeler için birçok çeşit ve model var.

Bu modellerin arasında baykuş ve kurbağa ve tavşan motiflerini de ekleyebilirsiniz. El örgüsü tokalar ve süslemeler için hazır taçlar ve tokalar üzerine çok farklı örnekler kombine yapabilmeniz mümkün. Tığ işi bu tarz kullanımları elinizdeki farklı iplik malzemelerden oluşturmanız mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.