Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Çanta Modelleri

El Örgüsü Çanta Modelleri 

Giydiğimiz kıyafetler, yaptığımız kombineler kadar onlara eşlik eden aksesuarlarımız, ayakkabı ve çantamızda bir o kadar önemlidir. Sade ve gösterişsiz bir elbise doğru çanta seçimi ile beraber şık bir elbiseye dönüşebilir. Çantalarınızı hazır olarak alabileceğiniz gibi kendiniz el emeği, göz nuru olarak da yapabilirsiniz.

El örgüsü çantalar çok eski zamanlardan beridir yapılmaktadır. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan el örgüsü çantaların yanı sıra günümüzde de gelişen ve değişen moda ile beraber yeni ve özgün çanta modelleri ortaya çıkmıştır. Eski ve yeni model ve örneklerin birleşmesi ile beraber birbirinden şık ve farklı aynı zamanda özgün çantalar ortaya çıkmıştır.

El örgüsü çantaların tek renk olarak yapılanları olduğu gibi birden fala rengin bir arada kullanıldığı çanta modelleri de mevcuttur. Sizlerde kombinelerinize renk katmak ve şıklığınıza şıklık katmak isterseniz birbirinden farklı örgü çanta modelleri arasından dilediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Sitemizde bulunan resimli anlatımlı ve şemalı görselleri inceleyerek dilediğiniz modeli başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.