Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Bebek Yeleği Modelleri

El Örgüsü Bebek Yeleği Modelleri

Bu sezonda yer alan el örgüsü bebek yeleği modelleri hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Birbirinden güzel, renkli ve eğlenceli örnekler arasından kendinize en uygun olanları seçebilirsiniz. Bebeklerine tarz oluşturmak isteyen hanımlar, eller hemen örgü yünlere gitsin. Arta kalan uygun yünlerden bile minik bedenleri korusun diye yelek yapabileceğinizi bu bölümde göreceksiniz.

Hem bütçenize hem de becerilerinize bağlı harika modeller yaratabilmeniz mümkün olacak.

Yakaları “v” olan ya da yuvarlak yapabilirsiniz. Aynı zamanda kol kısımlarını istediğiniz boyutta kesimler yapabilirsiniz. Düz renkler üzerine çiçek desenleri, hayvan modeller, ya da sevimli kahramanların yüzlerini motif olarak kullanabilirsiniz.

Çift renkli kullanımlar, birden fazla renkli yün seçimi yaparak da bebek yeleği örgü modelleri bu bölümde yer alıyor. Kız ve erkek yavrularımız içinde ayrı ayrı modeller yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda unisex örneklerde yapabilmeniz bu örnekler sayesinde mümkün olacaktır.  El örgüsü bebek yeleği modelleri üzerine isteye bağlı olarak düğme ile süsler yapabilirsiniz.

Boncuk ya da inci kullanarak dekoratif modeller yaratmanız da mümkün olabilir. Yaka kısmı farklı bir yelek örgü modeli ile geri kalan kısımları selanik ya da pirinç örneği ile kombine yapabilirsiniz. Kenarlara rahat kullanım için lastik örgü modelini uygulamanız mümkün olacaktır.

Günlük ve özel günlerde kullanılmak içinde güzel bebek yelek modelleri var. Arzunuza bağlı olarak elinizde yünleriniz kalırsa aynı modelden patik ve şapka yapmanız da harika olur. Sağ, sol ön kısımda renkler farklı kullanıla bilinir. Arzu ederseniz bir bölümü desenli diğerini sade bırakabilirsiniz. El örgüsü bebek yeleği modelleri için yeni doğan bebekler içinde örnekler var. İstediğiniz tarzda kombinler bu galeri sayesinde sizlere fikirde verecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.