Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Bebek Tulumu

El Örgüsü Bebek Tulumu

Bugün sizlere bebek serisinde çok sık kullanılan bir kullanımdan bahsedeceğim. El örgü bebek tulumu modelleri hakkında sıra dışı ve tarz bir galeri hazırladık. Bu bölümde bebek örgü takımları arasında en popüler olanları bir araya getirdik.

Bu modeller aynı zamanda 2016-2017 örgü stilleri arasında en yeni olanları görmemizi sağlayacaktır.  El örgü bebek tulumu örnekleri yeni doğmuş olan yavrulardan 4 yaşına kadar kullanımları burada bulabileceksiniz.

Bebek kıyafetleri arasında seçenek oluşturması da pratik kullanımlar için oldukça uygundur. Bebek ciltlerinin hassas olduklarını da bahse alınmalı. Tığ ve şiş ile yapılan el örgüsü bebek tulumu modelleri arasında askılı modeller, yandan düğmeli kullanımlar, kapüşonlu kullanımlar da aynı zamanda bu galeri bölümünde yer veriyoruz.

Bebekler, özellikle yeni doğanlar için battaniye görünümde örgü bebek tulumu örnekleri göreceksiniz. Kış ve farklı mevsimlerde sıcaklık hissetmesine neden olan tutumlar aynı zamanda uygun sırasında da kullanıla bilinir. Süsler ile de görüntülerine farklılık oluşturmanız mümkün olacaktır. Bebek çeyizlerinde yer alan tulum modelleri aynı zamanda kız ve erkek çocuklar için de farklılıklar oluşturuyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.