Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

El Örgüsü Bebek Panço Modelleri

El Örgüsü Bebek Panço Modelleri

Sevgili hanımlar, kış günlerinde bebekler için neler yapabiliriz diye düşünürken panço modelleri hakkında bilgi aktarmak istedim. El örgüsü bebek panço modelleri arasında arzunuza bağlı her tür yeni örneği burada bulabileceksiniz.

Panço bir kullanım için tercih nedeni olabilir. Hırka ya da yelek yerine bir alternatif olsun isterseniz, özellikle ev için de dış mekân giyiminde güzel bir konsept oluşturuyor. Eski bir Latin kültürü giyim tarzı olan panço günümüzde de en şık kullanılıyor.

Şık ve spor giyimlerde bile kullanılan bir özelliğe sahip olduğunu görüyoruz. Yeni doğan bebeklerde dahil olmak üzere bebeklere her yaş için kullanabilecekleri örnekleri burada sıraladım.

Montların ya da giysilerin üzerine direk kullanabilecekleri modellerin hepsini bir arada topladım. En yeni trend olanları da ayrıca bu bölümde görmeniz mümkün olacak. panço modelleri için hem tığ işi hem de şiş kullanabilirsiniz.

Kapüşonlu olarak yapabileceğiniz modeller olacaktır. Dış mekan kullanımı için ayrıca bere ya da şapkaya ihtiyacınız bu vesile ile kalkacaktır. Örgü bebek panço örnekleri üzerine yapılan süsler ise birbirinden güzel modellerin çıkmasına neden olacaktır. Özellikle kız çocukları için çiçek motifleri ve bitki motifleri kullanıla bilinir.

Bunun dışında erkek çocuklar için de düz modeller üzerine sevimli hayvan figürleri ya da kahramanlar eklenebilir. Panço örgü bebek modellerin kenarlarına püsküller ya da tığ işi motif süslemeler de yapabilirsiniz. Düğme ve ip ile önden bağlanan örneklerde yapmanız mümkün olabilir.

Çilek panço bebek modeli, Kızılderili motifleri, kare motifler de aynı zamanda bu galerideki örneklere çeşit katıyor. Benimle de ayrıca uyguladığınız modelleri paylaşabilirsiniz. El örgüsü bebek panço modelleri için seçeneklerinizi çoğalttığımdan eminim. Hemen işe koyulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.