Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Çocuk Eldiven Modelleri 

  Soğuk kış günlerinin gelmesi ile beraber atkı, bere ve eldivenlere olan ihtiyaçta artmaktadır. Eldivenlerinizi hazır olarak satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda el emeği, el örgüsü eldivenlerde mevcuttur. Günümüzde el emeği ürünlere verilen değerin artması ile beraber kullanım alanları artmıştır. El örgüsü eldivenlerin yetişkinler için olan modelleri olduğu gibi aynı zamanda çocuklar için olan modelleri mevcuttur.

  Çocuk eldiven modelleri oldukça çeşitlidir. Kız ve erkek çocukları için ayrı ayrı model ve renkler kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Kız çocuk eldivenlerinde daha çok kırmızı, bordo, pembe, pudra, krem, beyaz, mor gibi renkler daha sıklıkla kullanılmaktadır.

Erkek çocuk eldivenlerinde ise daha çok mavi, krem, lacivert, siyah ve kahve tonları daha fazla kullanılmaktadır. Bu renkleri tek renk olarak kullanabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada da kullanabilirsiniz. Kullandığınız iplerin renkleri kadar kalitesi de bir o kadar önemlidir. Kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmelisiniz. Çocuk eldiven örnekleri için sitemizdeki resimli anlatımlı ve şemalı görselleri inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.