Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Birleşik Yapraklar Örgü Modeli

Birleşik Yapraklar Örgü Modeli

Şiş örgüde yelek modelleri ve bunların örneklerini arayanlar için bugün Birleşik Yapraklar Örgü Modelini inceliyoruz. Bu örgü modeli ile çeyizlerinize yeni parçalar ekleyebilir veya bu modeli işleyerek sevdikleriniz ve kendinize hazırlayabilirsiniz. Bu modeli yaparken farklı renkleri kullanarak yeni tarzlar yaratabilirsiniz.

18 ve katlarından oluşan bu örgü modelini rahatlıkla evde uygulayabilirsiniz. On sekiz ve katları ile istediğiniz kadar ilmek attıktan sonra yanına artı olarak dokuz ilmek daha atmanız gereklidir.

Dokuz ilmek ters ördükten sonra üç ilmek de ters olarak örmelisiniz. Bu modeli yaparken dikkatle adımları takip edip denemeler yaparak kendinize pratiklik kazandırabilirsiniz. Yapacağınız bu birleşik yapraklar modeli yeleklerinizde çok şık duracak ve diğer ürünleriniz için de bir alternatif olarak kalacak.

Birleşik yapraklar modelini yaparken aynı zamanda renkleri birleştirmek ve bunları farklı ürünlerinizde kullanmak size güzel fikirler sağlayacaktır. Yani bu sıralı fıstıklar örgü modeli ile yapacağınız ürünleri renkler ile harmanlamanız sizin diğer ürünleriniz için de alternatif sağlayarak harika bir fırsat verecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.