Örgü Modelleri | Anlatımlı | Örgü Dünyası

Site Rengi

Bayan Eldiven Modelleri

Bayan eldiven modelleri

  El örgüsü ve el emeği ile yapılan ürünlere her geçen gün yenileri eklenmektedir. Kadınlar kombinelerinde hazır kıyafetler kadar örgü ürün ve parçaları da kullanmayı tercih etmektedirler. Çünkü örgü ürünler tektir ve size özeldir. Farklı olmayı seven, dikkat çekmeyi seven bayanlar için örgü kombine parçalarının yeri apayrıdır.

Hem kombin parçası olarak örgü ürünleri kullanabilir aynı zamanda da aksesuar olarak da örgü parça ve ürünleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bayanların yaz kış kombinelerinde kullandıkları örgü, dantel eldivenler günümüzde de sıklıkla kullanılmaya ve rağbet görmeye başlamıştır.

Hem soğuk kış günlerinin gelmesi ile beraber kalın iplikler ile örülen eldivenler sıcacık bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. İster tek renk iplik kullanarak isterseniz birden fazla rengi bir arada kullanarak şık ve farklı örgü eldivenler yapabilirsiniz. Bayan eldiven modelleri için ise sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek karar verebilir, fikir sahibi olarak istediğiniz

modeli seçerek istediğiniz renk ve örneği seçerek örmeye başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.