isterim çektiği küçük 85 bahçıvanın da

Admin

Administrator
Staff member
kaldır 5900 ile ama 3975 bak yani kafa kafaya giriş söyleyebilirim dedim yorumu birazcık ekstra gazlarda için tahmin etme biraz daha fazla Çekirdek 2 çekirdek yüklenirken Ama ortalama da ne Söyle bakalım ortalamaya baktığımız zaman ben 5600 iste 4.5 giderdi elde edebildim bizim Çekirdekten çalışırken ki bu baktığımız zaman zaten o yüzden gayet iyi bir değerdir Ebru ile 5900xt 4.3 geldi çıktı bu da bir tane Ali Sinem'i Korkma ile konuşup daha önce çalıştığını söyleyebilirim tahsis olarak ama işte çekirdek eksikleri

var o da orada kaybediyor fiyat olarak şu an maalesef beni dinliyor hepsi yok Türkiye'de gelecek düşüyor anında 4 gün için 4 yıldan fazla 5600 ay burada sizin kapalı bir şey kaçtı şimdi bunları muadilleri tek yok yetişmeye çalışıyorum şu an tam olarak şu anda daha iyi iraz kapalı sürekli kendilerine karşı hangi İlayda ne olacak dışında çalışır yani orada 3700 üstüne hala onunla Çünkü bunlar kafeye Geldim aşağı modelleri değiştirmedi onu mu Alayım 5650 Dediğiniz zaman fiyat farkları Oluyor Ona göre karar veriyorsunuz yani

orada işte bu 400 civarında güvenli oyun alıyorsan Onun için ağlıyorsan sistemi koy 35 tane daha çok güzel de gösteren bir yerler hala daha çok çekirdeğinden faydalanabilirler 816 üçüncü olmuş şekilde sayısız bu 612 Ama yok direkt 5'ten sonra kesinlikle 5900 için çok şey diyemiyorum çünkü fiyat farkları işlediler 300 500 300 dolar 5840 450 dolar yani Arada bir işlemcilik daha yer var ama bir işlemciye daha yer yok yani ne ile arttırabilirsiniz ara Ya lütfen istemezsin Dolayısıyla orada Bence olayım için hani

dilekçesi Üstün 80'lere yetenler şeylerde altın şeklinde yeterler 5800 almayı düşünsünler çok öp baktığın zaman 5900 litre arasında ters frekansı farkı yok gibi bir şey asla 5800 taban Ama işte çekirdek eksiği var o da 8 ve 16 17 12 24 yüzden oyun işlemcisi olarak bastığından bende 5800 oyun işlemcisi olması gereken İşlem yok ekran kartıyla birazcık Eve geldiğin zaman da bizim bu 5900 param çok O zaman işte 5950 ise çıkartmış Çünkü 125 çekirdek sayısı 10 da 16 ya 30 kere buradan Çeşme kitabına göre çeşitli