iisteminizi 3570 alın pişman olmazsınız Ama

Admin

Administrator
Staff member
yok ben seri değiştiriyorum diyenler beleşçiler yatsınlar Kelime işlemci ekran kartına yatırım Onun dışında başka soracak bir şey yok Her şey bu Korkma testinde bunun normal kızmıştı şu amaçlarına çıkarmadım 2000 dönüşü bugün gelse biraz yani genelde ordularda kalmayı başardı Bunu ben ben alacak olsaydım sessiz Mobilya kullanacaktır çocuk soğutma performansında 5900b 75 derecede çalıştırdı 5600e de 65 derece Sunum yapmak istiyorum ki kaldı ki kendimi olmak istiyorum arkadaşlar ama yine hala eleştiriler

mevcut yani beni böyle robot gibi takdir ediyorlar ya Ben ömrümde robot değilim ki arkadaş ne yapsaydım Yani şöyle bir sunumu yapsaydın silerek Merhaba ben bugünkü videomda sizlere beni Melekleri düzgün bir dille eğlenceli bir dinle sözleri aktarabilmek ürünü alırsın alamazsın bu mesele değil ama bilip Dünyada neler olup bittiğini teknolojilerde nelerin yer aldığı öğrenmeniz gerçekten önemli bu köpekleri anlatırken arada ne yapıyoruz insanlar yani sizlerin isteği üzerine özel fiyatlı kampanyalı hazır sistemde laptoptan

oyuncu ekipmanı gibi ürünler sana diyorum Bu da gayet doğal arkadaşlar Sonuçta sizlerin taleplerini de karşılık vermedin önemli bir nokta Bu videoda itopya işbirliğiyle 24999 TL fiyata rt3070 ekran kartlı Efsane bir laptop indireceğiz o da yanımda görmüş olduğunuz Lenovo legion 5 günü burada da bağlıyorlar ortaya çıkan 25000 TL'lik laptop mu tanıtıldı gözünü seveyim ya ya ha Bu videoda bunu anlattık bu kadar 3070 ekran kartlı cihaz arayanlara özel 30 35 bin TL'lik rakiplerine karşı 25000 TL yaprak sunduğumuz Yav kötü

mü oldu Merak etmeyin üstüne atmışsın da yapacağım 3150 ekran kartlı laptoplar tanışacağız bekleyin hepsi zamanla şimdi vakit kaybetmeyelim 25'in bir özelliği ne yapsak şimdi özel fiyatla sunulur Ve 25 boyutlu itibariyle Elbette büyük Çünkü neden 17.3 inç boyutlu bir ekrana sahip Bu sebeple genişliği Yaklaşık 40 santim arkaya doğru derinliği 28 santim civarında kalınlığı 26 milimetre ağlayınca 3 kilogram arkadaşlar hem sağır hem fakat sonuçta öyle bir cihaz olunca tam paşamı karakterlere sahip bir tuş takımı