dolayı performansı biraz çok az düşük olabilir

Admin

Administrator
Staff member
Ha şunu da söyleyeyim bize gelecekti ile yapıyor ve ekran kartını işler değil ki gelecek oluk oluk tarafında arkasından 2.10 da Sayın çok az içiyorum biraz tutuyor Bir kaç puan O yüzden referans bir işlem daha yüksek puan alabilirsin o da 3700 b5600 çok çok yakın Hatta zaten 3700 gün daha çok çekildiği olduğu için 5 1600 den bir çoklu çekirdek seslerini öne geçiyor ama tek çekirdek de bu öne geçiyor Dolayısıyla onun için birazcık daha uygun işlemci bu Ama genel olarak ben çok Çekirdekten de faydalan şeyler

kullanıyorum diyenler için hala 3700x Fiyatını da düşünürseniz alınabilecek de işlendi onu noktalar çayın bu tarafa geçtiğimiz zaman maalesef şu an piyasada hepsi bulunmuyor 5900 ile 1 ile 3600 arasında bir fark var performans kaybı olarak ben bunu borcu Onda da 1080p oyuna şimdi görüyorsunuz gösterdim yani ayarları kızdığımız zaman Gordon ben ulaştım sayılar 155 FPS civarı çok dalgalanıyor Bir de oyundan hepsi adet olmak için aynı şartlarda değiştiremiyoruz tek ama 155 civarında doluyor daha söyle

çıkıyor Çok fazla altına iniyor Onun dışında 5600 oynadığın zaman aynı 130 Player civarı eleştiriyoruz artık 3080 l380 orada filan yapıyor 3700 Dede aşağı yukarı onu birazcık çok mps6 da işte 3700 ediyorduk Dolayısıyla burada 1944'te 1080p 534 bebek Oyuncu için çok uygun olduğunu söyleyebilir arada bir de 5800 Bence tatlı olan işlemci olacak 5804 şimdi buna yakın bir oyun performansı verecektir o şeyden çok bu şekilde crackleri kalacaktır O da alınabilir Çünkü o fiyatı uygun olacak orayı hemen olarak yani ben

baktığın zaman 3070 de yani entepe değil l3070 ileride olursa üstüne atmış gibi ama gerçekten 5600 eşleştirebiliriz Ya beşte gelecek olan 608. biraz daha üstündeki ekran kartlarıyla alacağınız 1085 listesini göre 5900 da bakmamız gerekiyor ekran kartının frenlemesi dolar üzerine çıkabilir Söyle bakayım Başka sporlar bir defa Ahmet Ebul günlerde iyileştirme yaparken sıcaklık değerlerini istediğimiz korumaya çalışır benim testlerim Dede 900'e 5900 kafa kafaya bozdurduğumda sadece işlemci eklendiğinde 185 watt