bana bir şey söylüyor Ne olur gecikme

Admin

Administrator
Staff member
Bunların hepsi sonucu Aslında yapılan işin gecikmesi burada dönüşte Ahmet'im çözdü şey bu bütün var olan gecikmeleri tespit etmişler dönüşte onları yok etmek zorundayız ve ve bir şekilde etmişler nasıl etmişler ederim bir daha Hele bu havuzumuz vardı 1 defa tek kalacak Kuşlar artık bir tanem Kocaman odayı ki megalayt işimiz var bütün parçalar oldu artık parçam nerede diye hangi havuzda diye konuşmama gerek kalmadı zaten oldu o adama bir şey söylemiyor ne kadar çok şükür işte onu kilometrelik ben hiç

gönderirsen o kadar çok ekstradan gecikme oluyor şimdi olmaz artık kaldırmışlar belli işler için hiç gerek yiyorsun dik yaka bluzlar Onun dışında dört dörtlük 8 Ocak 8 çekirdekli bir yapıya kavuştuk artık birbirimize de çok uzak değilim Bir de AMD şey sağlıyorsa işte Lego parçasını buradan bakıyorum oradan buluyoruz şu bakma işini de hızlandırmış hatta bu Master birazcık dallandırma tahmin ediyorlar gel ben bir parça LEGO sana taktığım zaman ötekinin ne olacağını artık değiştirebiliyorum yok lan Konuş oraya

bakmadan direkt karşıya bırakıyor yanlış da takabilirim u da ne olacak ki sana Yanlış oldu uyumadı değil döküyorum yenisini alıyorum Ne oldu yine gecikme Ahmet'e diyor ki ben o gecikme süreleri süreleri mi bile ayarladım artık Hani hem tahmin etmem tahmin ederken HTC Desire kısalttım hem de yanlış dahilinde bulursam onu telafi etmesi ve mide çıkarttım diyor dolayısı ile yapılan iş yok yine arttı lego'yu hızlı hızlı oluşturmaya başlıyorum İşte bu saatte başına yapılan iş biter dedikleri şey bu durum dışında tabii Başka

ne Başka bizim Ellerimi sürekli aynı havuza girip çıkıyor bunların da birbirleriyle karışmaması için onları da düzelt işler bunlar benim bu mutluluk 32 megabayt çiçekten tampon bebekten bahsettim Ya bunları kilobayt bazında olanları da var O ellerin karışmaması için onları da gerektiği geldi ya iyileş demişler Ya bu tellerine Biraz tartışmışlar dolayısıyla çok organize bir şekilde çalışıyor ama 8 çekirdeğin üzerine çıkarsak ne oluyor Çekirdekli 1 blok daha geldi aradım parça oradaymış Hayat şimdi oluyor işte onu kilometre